Tento web používá soubory cookies potřebné pro jeho fungování a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.  

Souhlasím

Máte dotaz? Telefon +420 773 163 895 (Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.)

Péče o vlasy - Vlasová vlákna

Zkušeností přibývá, vlasů však ubývá? Nevadí. Vlasová vlákna se přichytí na stávající vlasy a výrazně zvětší jejích objem. Elegantní a přirozené řešení.

 

Zrajeme jako víno. S věkem získáváme ostřejší rysy, přibývá moudrosti, znalostí i zkušeností. Bohužel ne vždy to je však zadarmo. Cenou jsou někdy řídnoucí vlasy. I s jejich ztrátou je ale možné bojovat. A právě vlasová vlákna jsou v tomto boji silnou zbraní.

 

Vlasová vlákna se totiž jednoduše přichytí na stávající vlasy a výrazně zvětší jejích objem. Jde tak o elegantní a přirozeně vypadající řešení s rychlou aplikací. Lysá hlava sice bude nad jejich síly, s řídnoucími vlasy si ale rozhodně poradí.

 

Na Luxusní-holení.cz najdete vlasová vlákna hned v několika barevných variantách – podle odstínu vlasů. Zároveň můžeme nabídnout fixační sprej, který jim pomáhá držet ještě pevněji.

Na stránku:

Řadit dle:

Omlouváme se, ale z této kategorie není k dispozici žádný produkt.