- S originálním a vtipným designem
- Obsahuje 97% přírodních ingrediencí
- Ovocná vůně
Představení produktu
LaQ Passion Fruit čisticí pěna na obličej (40 g) je jako obláček s tropickou příchutí, který jemně přistane na vaší pleti a důkladně ji vyčistí – bez narušení její přirozené rovnováhy. Tahle pěna je veganská, přírodní a voní tak šťavnatě po marakuji, že budete mít chuť si s ní vyčistit i špatnou náladu.
Uvnitř se ukrývá pěkně nadupaný tým aktivních složek: hyaluronka dodá hydrataci, bambucké máslo se postará o výživu, marakuja dodá tropický šmrnc a panthenol vaši pleť zklidní, i když jste si předtím pustili do koupelny kaktusový peeling. Jemná pěna se lehce aplikuje, krásně se rozpění a promění každodenní čištění obličeje na chvilku, kterou si prostě užijete. A navíc – je to LaQ, takže víte, že nuda rozhodně nehrozí.
Takže jestli hledáte čisticí pěnu, která je lehká, ale zvládne to, co slibuje – a ještě voní jako tropická dovolená – právě jste ji našli. A nebojte, je tak jemná, že se s ní klidně můžete kamarádit každý den. Vyrobeno v Polsku.
Proč to dává smysl?
✔️ Lehká pěnová textura, která vás nebude táhnout ke dnu
✔️ Hydratace, výživa a zklidnění pro všechny typy pleti
✔️ Tropická vůně, která vás přenese do palmového ráje
Jak používat?
- Naberte malé množství pěny na vlhkou pleť, krouživými pohyby jemně masírujte, vytvořte pěnu a opláchněte. A je to!
Hlavní složky
- Hydratace kyselina hyaluronová, extrakt z marakuji
- Výživa bambucké máslo
- Zklidnění panthenol
O značce LaQ
- LaQ je polská značka, která kombinuje přírodní a veganské složení s hravým a vtipným přístupem. Jejich produkty umí nejen perfektně fungovat, ale i pobavit – ať už svými etiketami, nebo jedinečnými vůněmi. Přirozená péče pro každého, kdo bere život s lehkostí.