- S originálním a vtipným designem
- Obsahuje 97% přírodních ingrediencí
- S kořenitě-dřevitou vůní
Představení produktu
LaQ Music Dog sprchový gel a šampon 2 v 1 (300 ml) je tady pro každého, kdo si chce ve sprše pustit pořádný playlist a smýt ze sebe vše, co se na něj během dne nalepilo. Včetně prachu z pódia, zbytků refrénů i zvídavých pohledů. Tohle není obyčejný gel – to je koncert na kůži. Přesně v rytmu moderního gentlemana: veganský, přírodní a s vůní, která hraje akordy kardamonu, bergamotu, černého pepře a tónů jablek, tonky, dřeva a ambry.
Uvnitř se ukrývá pořádná dávka výživy – postbiotika a rostlinné složky, které se postarají o čistotu i péči. Nezáleží, jestli právě skládáte love song, míříte na koncert nebo jen do školy – s tímhle dvoukanálovým zázrakem zvládnete tělo i vlasy v jednom tempu. A jestli vám to zní jako sen, věřte, že i ten má soundtrack. Tenhle gel prostě hraje na vaši notu. Vyrobeno v Polsku.
Proč to dává smysl?
✔️ Přírodní složení s postbiotiky a rostlinnými extrakty
✔️ Neotřelá vůně inspirovaná pánskými parfémy
✔️ Zábavný design a funkce 2 v 1 – ideální na cesty i do školy
Jak používat?
- Naberte gel do dlaní, naneste na vlhkou pokožku nebo vlasy, napěňte a opláchněte. Ideálně za zpěvu vlastní hymny.
Složení vůně
Co znamená složení vůně?- Hlava bergamot, mandarinka, kardamon, černý pepř
- Srdce levandule, jablko, tonka
- Základ mech, santalové dřevo, cedr, ambra
O značce LaQ
- LaQ je polská značka, která kombinuje přírodní a veganské složení s hravým a vtipným přístupem. Jejich produkty umí nejen perfektně fungovat, ale i pobavit – ať už svými etiketami, nebo jedinečnými vůněmi. Přirozená péče pro každého, kdo bere život s lehkostí.