- Hloubkově čistí bez pocitu pnutí
- Pro všechny typy pletí
- Optimální pH 5,5
Představení produktu
Sord Face Wash (100 ml) je jemná čisticí pěna vyvinutá pro každodenní péči o mužskou pleť, která důkladně odstraňuje nečistoty a přebytečný maz, aniž by narušovala její přirozenou rovnováhu.
Složení kombinuje šetrné mycí složky s hydratačním glycerinem a makadamiovým olejem, který pomáhá udržet pleť pružnou a bez pocitu suchosti. Bambusový extrakt a výtažky z lékořice či pupečníku asijského podporují zklidnění a svěží vzhled. Komplex Sord Accord® byl navržen speciálně pro potřeby mužské pleti, pomáhá udržovat její vitalitu a odolnost při každodenní zátěži.
Pěna má lehkou, nadýchanou texturu a snadno se oplachuje. Pleť po použití působí čistě, svěže a vyrovnaně. Optimální pH 5,5 respektuje ochrannou bariéru pokožky. Vyrobeno v EU, dermatologicky testováno, vhodné pro každodenní použití.
Proč to dává smysl?
✔️ Hloubkové čištění bez nepříjemného pnutí
✔️ Svěží a upravený vzhled každý den
✔️ Praktické 100 ml balení ideální i na cesty
Jak používat?
- Naneste malé množství na navlhčený obličej, jemně masírujte krouživými pohyby do vytvoření pěny a poté důkladně opláchněte vodou.

O značce Sord
Sord je polská značka pánské kosmetiky z roku 2024. Produkty staví na autorském komplexu Sord Accord® s extraktem bílého lanýže, černého ženšenu a kmenových buněk sekvoje. Receptury jsou bez SLS a parabenů, veganské a dermatologicky testované. Praktická péče s moderními dřevitými vůněmi – nic zbytečného, jen to, co funguje.